OTRA AVDELING DRAMMEN

Du finner oss:

Nedre Eikervei 65
3048 Drammen 

Tlf: 32 86 10 00
Faks: 32 83 40 10

Postadresse:
Postboks 1 - 3001 Drammen

Felles e-post adresse:
salg.drammen@otranorge.no
Reklamasjon.Drammen@otranorge.no



Kontakter
Fornavn Etternavn Stilling Epost Telefon Mobil
Arild Stadheim Avdelingsleder arild.stadheim@otranorge.no 32 86 10 01 97 62 76 50
Elin Wendelborg Innesalgsleder elin.wendelborg@otranorge.no 32 86 10 10 41 20 13 07
Arild Steinback Inneselger arild.steinback@otranorge.no 32 86 10 04 91 72 48 35
Jan Erik Sandnes Inneselger jan.erik.sandnes@otranorge.no 32 86 10 09 90 16 87 14
Lene Kristin Mølsted Inneselger lene.molsted@otranorge.no 32 86 10 02 90 58 15 50
Jan Morten Olsen Otra Shop ansvarlig
jan.morten.olsen@otranorge.no 32 86 10 05 48 10 01 18
Terje Tollefsen Otra Shop medarbeider terje.tollefsen@otranorge.no 32 86 10 08
Kai-Arild Dahlmann Olsen Otra Shop medarbeider kai.arild.dahlmann.olsen@otranorge.no
Rolf Justad Uteselger rolf.justad@otranorge.no 32 86 10 12 91 84 32 22
Runar Aabo Uteselger runar.aabo@otranorge.no 32 86 10 06 91 78 03 65
Rune Danielsen Uteselger industri rune.danielsen@otranorge.no 32 86 10 03 90 88 76 05
Bård Farmen Uteselger industri baard.farmen@otranorge.no 32 86 10 15 45 02 72 42
Copyright 2018 Otra Norge AS