OTRA AVDELING OSLO

Du finner oss:

Malerhaugveien 25
0661 Oslo

Tlf: 23 03 60 20
Faks: 23 03 60 30

E-post: otraoslo@otranorge.no

Åpningstid: Kl. 06:30-16:00






Kontakter
Fornavn Etternavn Stilling Epost Telefon Mobil
Bjørn Berntzen Avdelingsleder bjorn.berntzen@otranorge.no 23 03 60 21 90 61 52 74
Arild Johansen Innesalgsleder arild.johansen@otranorge.no 23 03 60 32 91 14 04 56
John Evensen Inneselger john.evensen@otranorge.no 23 03 60 28 98 28 21 61
Anne Kim Sanne Inneselger anne.sanne@otranorge.no 23 03 60 29 91 34 92 44
Øyvind Grue Inneselger oyvind.grue@otranorge.no 23 03 60 26 91 74 51 27
Lars Raymond Jacobsen Inneselger lars.jacobsen@otranorge.no 23 03 60 27 46 76 79 18
Martin Sebesta Uteselger
martin.sebesta@otranorge.no 23 03 60 31 40 62 84 35
Jan Berg Otra Shop medarbeider
jan.berg@otranorge.no 23 03 60 37 95 30 95 04
Jonas Estrada Inneselger
jonas.estrada@otranorge.no 23 03 60 36 91 52 05 71
Raymond Bjerkås Otra Shop ansvarlig
raymond.bjerkaas@otranorge.no 23 03 60 38 41 69 20 51
Even Flisnes Prosjektansvarlig even.flisnes@otranorge.no 23 03 60 24 40 33 04 96
Thomas Arnedal Uteselger thomas.arnedal@otranorge.no 23 03 60 23 97 02 76 42
Tim Aa. Erichsen Uteselger tim.erichsen@otranorge.no 23 03 60 25 90 84 02 01
Ali Mahagna Uteselger ali.mahagna@otranorge.no 23 03 60 35 97 03 36 15
Copyright 2018 Otra Norge AS