OTRA AVDELING DRAMMEN

Du finner oss:

Nedre Eikervei 65
3048 Drammen 

Tlf: 32 86 10 00
Faks: 32 83 40 10

Postadresse:
Postboks 1 - 3001 Drammen

Felles e-post adresse:
salg.drammen@otranorge.no (betjent mellom Kl. 08-16)

Åpningstid i butikk: Kl. 07-16
Salgssupport telefon 32 86 10 00: Kl. 07-16


Kontakter
Fornavn Etternavn Stilling Epost Telefon Mobil
Runar Aabo Salgssjef/Avdelingsleder runar.aabo@otranorge.no
32 86 10 06
91 78 03 65
Elin Wendelborg Innesalgsleder elin.wendelborg@otranorge.no 32 86 10 10 41 20 13 07
Jan Erik Sandnes Inneselger jan.erik.sandnes@otranorge.no 32 86 10 09 90 16 87 14
Lene Kristin Mølsted Inneselger lene.molsted@otranorge.no 32 86 10 02 90 58 15 50
Svein Roger Olsen Inneselger svein.roger.olsen@otranorge.no 32 86 10 05 92 24 20 54
Terje Tollefsen Otra Shop medarbeider terje.tollefsen@otranorge.no

Kai-Arild Dahlmann Olsen Otra Shop ansvarlig kai.arild.dahlmann.olsen@otranorge.no 32 86 10 08
Rolf Justad Uteselger rolf.justad@otranorge.no 32 86 10 12 91 84 32 22
Bård Farmen Uteselger industri baard.farmen@otranorge.no 32 86 10 15 45 02 72 42
Copyright 2020 Otra Norge AS